Strona główna » Przepisy » Przepisy » Buddha bowl z łososiem » Buddha bowl z łososiem

Buddha bowl z łososiem

Dostęp Tylko dla Klubowiczów Dołącz do klubu lub Zaloguj się

Buddha bowl z łososiem

Łosoś jest powszechnie kojarzony ze znakomitym smakiem i znajduje się wśród najchętniej kupowanych w Polsce ryb. Dla jej wielbicieli sklepy prezentują w swojej ofercie bogaty wybór tego gatunku w postaci filetów, dzwonków czy tuszek. Nabędziemy go nie tylko w formie świeżej, ale również wędzonej, mrożonej albo w puszce. Jest także częstym składnikiem dań gotowych. Co najistotniejsze zaś - z przyjemnościami podniebienia idą w parze wartości odżywcze, dlatego w Moms Club zachęcamy do skosztowania łososia w pysznym oraz zdrowym wariancie buddha bowl.

Buddha bowl z rybą, którą warto jeść

Dlaczego do przepisu Moms Club na buddha bowl zdecydowaliśmy się włączyć łososia? Ponieważ jest to ryba, którą zdecydowanie warto jeść. Jest on wyjątkowo bogaty w białko, zawiera również egzogenne aminokwasy, niewytwarzane w organizmie: walinę, leucynę, izoleucynę i lizynę.

Jeżeli do przygotowania buddha bowl wykorzystasz łososia, stworzysz smaczne danie będące zarazem fenomenalnym źródłem kwasów tłuszczowych, w tym także słynnych kwasów omega-3. Są one niezwykle cenne dla organizmu człowieka, a lista ich dobroczynnego oddziaływania na nasze ciało jest naprawdę długa. Przyczyniają się one między innymi do normalizowania ciśnienia krwi i zmniejszenia stężenia triacylogliceroli w osoczu, działają przeciwzapalne i przeciwalergiczne, oddziałują przeciwnowotworowo i są naszym sprzymierzeńcem w walce z problemami skóry.

Moms Club zaprasza do zapoznania się z przepisem na kolorową, aromatyczną i sycącą buddha bowl z łososiem!


Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu