Strona główna » Pogadanki » Pogadanki
Kategorie

Pogadanki

Ciągłe życie w biegu i brak czasu na odpoczynek przy telewizorze czy relaks przy ulubionej książce to problem wielu z nas. Na szczęście istnieją alternatywy, których można słuchać nawet podczas wykonywania codziennych obowiązków. Podcasty motywacyjne dla kobiet nie są długie i nie zajmują dużo czasu, a co najważniejsze podczas słuchania ich można wykonywać inne czynności. Motywujące podcasty są świetnym sposobem na zapewnienie sobie rozrywki podczas jazdy samochodem, spaceru czy sprzątania. 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Codzienna dawka motywacji z naszymi podcastami


Potrzebujesz motywacji w swoim życiu? Codzienność potrafi być przytłaczająca, a przez lata wyrobione nawyki - odporne na zmiany. Po przesłuchaniu podcastu motywacyjnego może i nie zmienisz od razu swojego życia o 180 stopni, ale za to zaczniesz wprowadzać małe zmiany na lepsze, które z czasem staną się naturalne. Regularne słuchanie podcastu motywacyjnego pomaga w tworzeniu nowych postanowień oraz trzymaniu się ich. Dzięki temu rozwiązaniu nie traci się zapału oraz chęci do prowadzenia zdrowego trybu życia. Podcast motywacyjny wprowadza do codzienności człowieka nowe wyzwania, dzięki którym zmiany nie wydają się wcale takie straszne czy trudne do spełnienia.
 

Nasze podcasty motywacyjne po polsku


Na naszej stronie można słuchać podcastów motywacyjnych po polsku. Dedykowane są one kobietom, które pragną zmienić swoje życie w mniejszym lub większym stopniu. Nasze polskie podcasty motywacyjne trwają średnio kilkanaście minut i zawierają cenne porady. Pragniesz wyrobić sobie zdrowe nawyki, czy zapanować nad przedświątecznym chaosem? A może chcesz się zrelaksować i poznać lepiej twórcę Mom’s Club? Wśród motywacyjnych podcastów dostępnych na naszej stronie z pewnością znajdziesz taki, który będzie odpowiadał Twoim aktualnym potrzebom. Przekonaj się sama!
Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu