Strona główna » BLOG » Podróżnicze MUST HAVE!

Podróżnicze MUST HAVE!Istnieje kilka niezbędnych przedmiotów i zachowań, które mogą poprawić Twoje wakacyjne wrażenia i sprawić, że podróż będzie przyjemniejsza i nieprzerwana negatywnymi wydarzeniami.  

alt


 

1. Zasilacz podróżny: Zasilacz podróżny jest niezbędny do ładowania urządzeń elektronicznych i zapewnienia, że mogą one być używane w różnych krajach. Umożliwia podłączenie urządzeń do różnych gniazdek elektrycznych na całym świecie. Doskonałym gadżetem jest także ładowarka samochodowa z dwoma wejściami ładującymi. Nawet jeśli twój samochód posiada takie gniazdka. Jest to niedroga i mała rzecz, więc czemu by jej nie zabrać.

 

2. Przenośny power bank: Przenośny power bank jest przydatny do ładowania urządzeń w podróży, zwłaszcza podczas odkrywania nowych miejsc lub spędzania długich godzin w transporcie. Zapewnia łączność i możliwość rejestrowania wspomnień lub uzyskiwania dostępu do ważnych informacji. Pewnie wiesz, że najwiecej baterii zużywa robienie zdjęć i nagrywanie filmów. Szkoda byłoby oszczędzać energię, kiedy tyle pięknych momentów wartych jest uwiecznienia. Pamiętaj, że bardzo dużo energii telefonu czerpie nawigacja, albo aplikacje śledzące twoje piesze wycieczki, a to przez udostępnianie lokalizacji. Power bank, bez niego ani rusz!


 

alt


 

3. Poduszka podróżna: Wygodna poduszka podróżna jest niezbędna podczas długich podróży, niezależnie od tego, czy podróżujesz samolotem, pociągiem czy samochodem. Zapewnia wsparcie i pomaga odpocząć, zapewniając, że dotrzesz do celu z poczuciem odświeżenia.

 

4. Uniwersalny portfel podróżny: uniwersalny portfel podróżny lub uchwyt na paszport zapewnia uporządkowanie i łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych dokumentów podróżnych. Zwykle ma przegródki na paszporty, karty pokładowe, karty kredytowe i inne ważne przedmioty, dzięki czemu wygodnie jest nosić wszystko w jednym miejscu. A do tego jest mały i łatwo go schować w bezpieczne miejsce, pamiętaj, kieszonkowcy czają się nawet w najpiękniejszych miejscach.


 

alt


 

5. Przenośna butelka na wodę: Nawodnienie jest niezbędne podczas wakacyjnych przygód. Przenośna butelka na wodę pozwala nosić wodę w dowolnym miejscu, zmniejszając potrzebę używania plastikowych butelek jednorazowego użytku i zapewniając dostęp do czystej wody pitnej. Na rynku możesz znaleźć także butelki składane, jeśli chwilowo nie masz wody to po co zapełniać nią więcej miejsca w plecaku.

 

6.Stopery do uszu - zdarza się czasem, że zmęczenie zakleja nam oczy i nie pragniemy niczego innego jak kilku chwil świętego spokoju i ciszy. Niestety w miejscach typu domki letniskowe, pole namiotowe czy nawet nadmorski kurort, spokojny sen może być utrudniony przez imprezujących sąsiadów. W takich chwilach sięgamy po stopery do uszu i nie musimy się niczym martwić.

 

7.Worki na śmieci - przydadzą się u schyłku naszego urlopu, gdy przyjdzie nam podjąć się ponownego pakowania walizek. Zazwyczaj okazuje się wtedy, że w naszych rzeczach zrobił się bałagan, ubrania czyste mieszają się z brudnymi, a część kosmetyków po zużyciu nadaje się do wyrzucenia. Z pomocą worków na śmieci uda nam się zapanować nad chaosem i zostawić po sobie porządek.

 

8.Chusteczki nawilżane/dezynfekujące - czyste dłonie i buzie to wielka wygoda, szczególnie z dzieciakami. A dla nas to super opcja w upalne dni, żeby choć troszkę się odświeżyć. W sklepach dostępne są małe opakowania podręczne idealne do plecaka czy nerki. 

alt

 

9.Leki przeciwbólowe i na żołądek. Nigdy nie wiadomo, czy nie złapie nas lekka niedyspozycja. A co jeśli jesteśmy daleko od apteki czy nawet sklepu? W nowych miejscach nigdy nie jesteśmy także na 100 procent pewni gastronomii czy lokalnego jedzenia ogólnie. Szkoda marnować wakacje w toalecie lub pod kołdrą.

 

10.Plastry - to oczywiste, ale nie mogę tego elementu nie ująć na liście. Możecie rozważyć także aerozol do chłodzenia wszelkich stłuczeń.

 

I jeszcze taki pro tip dla każdego, aby na pewno niczego nie przeoczyć.

 

Przeanalizuj dokładnie każdy element dnia swojego wyjazdu. Pomysł po kolei, jakie czynności będziesz wykonywać i w jakich miejscach się znajdziesz. 

 

Większość miejsc w których będziesz miała nocleg oferuje możliwość kontaktu. Niekoniecznie telefonicznego. Jeślibyście taką możliwość napisz do gospodarza lub recepcji i dopytaj jakie udogodnienia zalewnia nocleg. Zapytaj o pościel, ręczniki, papier toaletowy, czy mydło. Wiadomo, że gdy wybieramy się do 5 gwiazdkowego hotelu, wszelkie luksusy są zapewnione, ale prywatne pensjonaty czy kempingi warto sprawdzić podwójnie.

 

 

Te przedmioty i zachowania mogą znacząco przyczynić się do Twojego komfortu, wygody i gotowości podczas wakacji, co czyni je niezbędnymi dla każdego podróżnika.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG
Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu