Strona główna » BLOG » Listy podróżniczych przygód

Listy podróżniczych przygódCzy czujecie już powiew letniego powietrza? My, tak! A jak lato, to wyjazdy, wycieczki i podróże.

 

 

Zawsze chętnie pokazuję Wam sposoby, jak radzę sobie z dziecięcą energią podczas wycieczek samochodem, czasem naprawdę bardzo długich! I kto jeszcze nie widział - zapraszam do obejrzenia Vloga dotyczącego braku tabletów i elektroniki na tygodniowym urlopie na campingu we Włoszech. A co więcej, w trasie spędziliśmy wtedy ponad 25 godzin! Jak nam to wyszło?

 

Nowe książki - ciekawe, dostosowane do wieku dziecka, niesamowite historie i piękne wizualnie ilustracje są zawsze dobrym pomysłem.

 

Książeczki z naklejkami - takie, w których dziecko ma pełną dowolność tworzenia swoich własnych dzieł sztuki, a rodzic nie musi co chwilę czytać skomplikowanych zadań.

 

Audiobook - wspólne słuchanie niesamowitych opowieści, rozwijanie wyobraźni ( poprzez słuchanie ) oraz szansa, że dzieciaki tak się wkręcą i ZASNĄ!

 

Zatrzymywanie się w ciekawych miejscach po drodze - zjedzenie kanapek w wyjątkowym miejscu jest lepsze, niż gnanie przed siebie i jedzenie w aucie.

 

Ale co zrobić, gdy trasa jest tak długa, że i tak szeroki wachlarz atrakcji się zwinie?

 

Karty podróżniczych przygód to ciekawa odpowiedź na czyhająca na Wasze dzieci NUDĘ!

 

Dlaczego nie wykorzystać tego, co widzimy podczas jazdy za oknem? Przecież po drodze także docierają do dzieci nowe i ciekawe bodźce. Właśnie dlatego dobrym pomysłem jest wykorzystanie kart, które zaciekawią Wasze pociechy mijanymi obrazami, lub tematyką wakacji.
Oto listy przygód do pobrania i wydrukowania!


>> POBIERZ TUTAJ <<


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG
Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu