PolskiAngielski
Strona główna » Kids » Kulki do domu » Kulki do domu

Kulki do domu

Dostęp Tylko dla Klubowiczów Dołącz do klubu lub Zaloguj się

Sprawdzone zabawy z kartką papieru od Mom’s Club wywołują u maluchów radość oraz wspomagają ich rozwój osobisty. Dzieci nie tylko pogłębiają posiadane umiejętności, ale uczą się współpracy z rówieśnikami na zasadach fair play. Dzięki temu budują wartościowe relacje, zapewniające im wysokie poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Zabawy z kulkami papieru - zadbaj o motorykę dziecka

Papierowe kulki to kreatywna zabawa dla dzieci, która znakomicie kształtuje zdolności motoryczne. Dzięki niej maluchy ćwiczą kreatywność, orientację przestrzenną i szybkość reakcji. Zabawy z kulkami papieru rozwijają u nich koordynację ręka-oko oraz sprawność dłoni i palców, co w przyszłości owocuje u nich sprawnym i samodzielnym wykonywaniem czynności, takich jak sznurowanie butów i zapinanie guzików. Poprzez zabawy z kulkami papieru maluchy mogą ćwiczyć liczenie, które polepsza pamięć i koncentrację.

Zabawy z kartką papieru to pomysł na integrację

Zabawy z kartką papieru to dla dzieci świetna okazja na integrację, która może posłużyć budowaniu, pogłębianiu i wzmacnianiu właściwych relacji koleżeńskich w przyjaznej atmosferze. Choć zabawy dla dzieci z kartką papieru dostarczają im mnóstwo radości, to dbają również o ich prawidłowy rozwój sensoryczny, warunkujący właściwy przebieg integracji zmysłów: wzrokowego, słuchowego i dotyku. Wspólne zabawy z kartką papieru to dla dzieci nauka zdrowej rywalizacji, która kształci u nich właściwe postawy koleżeńskie.


Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu