PolskiAngielski
Strona główna » Kids » Kolorowy ryż » Kolorowy ryż

Kolorowy ryż

Dostęp Tylko dla Klubowiczów Dołącz do klubu lub Zaloguj się

Dzieci kochają zajęcia, w trakcie których mogą eksperymentować, wprawiać w ruch oraz badać. Dlatego Moms Club przygotował wspaniałą inspirację do wspólnego spędzenia czasu w kreatywny sposób. Podpowiemy, jak zrobić kolorowy ryż, dzięki któremu zabawę z dzieckiem w łatwy sposób połączysz z przyjemną nauką.

Kolorowy ryż do zabawy - jak go zrobić i do czego wykorzystać

Dowiedz się, jak zrobić kolorowy ryż, gdyż ta zabawa z pewnością przypadnie do gustu Twojemu maluchowi. Na początek białe ziarenka przybiorą przeróżne, cudowne kolory, a potem zrobi się jeszcze ciekawiej, ponieważ można będzie z nich przygotować kolorowe wyklejanki na przykład w kształcie wielobarwnych motyli, a w przypadku młodszych dzieci wykorzystać jako intrygujący pretekst do uczenia ich prawidłowego nazywania kolorów. Zarządź doświadczenia z kolorem, które podopiecznym w różnym wieku z pewnością sprawią wielką frajdę! Co ważne - będą w ich trakcie rozwijać i integrować swoje zmysły oraz jednocześnie pobudzać kreatywność. Warto opowiedzieć dziecku, jak zrobić kolorowy ryż do zabawy i zaangażować je już od samego początku - przygotujcie razem potrzebne składniki, niech cały proces będzie polem do popisu dla jego najmłodszych uczestników.


Chcesz urządzić zabawę kolorowym ryżem, ale nie wiesz, jak go zrobić? Zapraszamy do dalszej lektury! Spieszymy też z informacją, że ryż przygotowany według naszych wskazówek nie barwi - nie musisz się więc obawiać, że kanapa, ściany czy ubranka zostaną poplamione.


Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu