Strona główna » Przepisy » Przepisy » Kapusta z grzybami » Kapusta z grzybami

Kapusta z grzybami

Dostęp Tylko dla Klubowiczów Dołącz do klubu lub Zaloguj się

Wigilia jest wyjątkowym czasem, kiedy zwalnia szalony pęd naszego życia, a członkowie rodzin zasiadają wokół wigilijnego stołu, aby cieszyć się wspólnym kolędowaniem, świąteczną biesiadą oraz zapachem pięknie przystrojonej choinki. Dietetyczne potrawy wigilijne przyrządzone według wskazówek Moms Club sprawią, że w ten szczególny wieczór pogodzisz tradycję świątecznego jadłospisu ze zdrowymi nawykami żywieniowymi. Przedstawiamy Ci przepis na kapustę z grzybami, która wszystkich Twoich Bliskich zachwyci wyśmienitym smakiem.

Dietetyczne dania wigilijne - spędź zdrowo Święta!

Wielu z nas uwielbia kapustę z grzybami, kojarzącą się ze wspaniałą, rodzinną atmosferą. Z Moms Club sprawisz, że to obowiązkowe na wigilijnym stole danie będzie naprawdę dietetyczne! Potrawy wigilijne tego rodzaju możemy przygotować z wyprzedzeniem, aby zyskać więcej wolnego czasu w dniu samego święta. Po Bożym Narodzeniu zaś kapustę z grzybami bez problemu da się zamrozić i podać w przyszłości jako smaczny dodatek do obiadu.

Ile kalorii ma kapusta z grzybami? Jeżeli za jednostkę miary przyjmiemy przeciętną porcję - czyli ok. 3 łyżek tego wiktuału, będzie ona zawierać jedynie 80 kcal, pod warunkiem jednak, że zdecydujesz się przyrządzić jej wersję bez zasmażki i oleju.

Dietetyczne dania wigilijne mogą być smaczne i zdrowe - taką kuchnię w Moms Club cenimy najbardziej!


Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu